• Zbiór najlepszych buxów programów partnerskich i hostingów sprawdzonych przezemnie. Po to aby uświadomić wam że w internecie też da się zarobić.

PayPal

PayPal to jeden z najpopularniejszych banków internetowych, które biorą aktywny udział w biznesie internetowym. Pełna funkcjonalność konta i obsługa w języku polskim sprawiły, że bank stał się bardzo popularny wśród polskich użytkowników. Otworzyło to z kolei nam wiele nowych możliwości zarobkowania. Programy, które wypłacają na konto w PayPal stały się dostępne dla Polaków. Chociażby większość surfbarów czy niektóre buxy i programy płacące za klikanie linków czy e-maili reklamowych.

Konto w banku internetowym PayPal jest darmowe. Numerem konta jest po prostu adres e-mail (możesz ich dodać więcej niż jeden).

Jakie funkcje daje konto w PayPal?
-zapłata i otrzymywanie płatności od innych użytkowników PayPal (zapłata za aukcje na eBay, odbiór zarobionych pieniędzy w programach do zarabiania w internecie, kupowanie produktów i usług)
-zapłata kartą kredytową
-wypłata środków z konta PayPal na konta w polskich bankach (np. mBank, Inteligo, PKO BP, Pekao SA itd.)

Tak chcę załozyć darmowe konto w PayPal

Kliknij odnośnik „Załóż konto już dziś”, wybierz rodzaj konta i wypełnij formularz rejestracyjny. Dale postępuj zgodnie z instrukcjami. Używaj tylko i wyłącznie prawdziwych danych, żeby nie mieć później problemu z wypłatą zarobionych na PayPal środków.

Jaka jest różnica między kontem osobistym a kontem specjalnym lub firmowym?

Posiadacze kont specjalnych i firmowych mogą korzystać z oferty usług specjalnych. Mają także możliwość przyjmowania nieograniczonej liczby płatności z kart kredytowych i debetowych oraz płatności PayPal za pośrednictwem witryny.

Konto osobiste upoważnia do przyjęcia ograniczonej liczby płatności z karty kredytowej w skali roku, przy czym od płatności naliczana jest opłata.

Warto zacząć od konta osobistego, gdyż potem w każdym momencie można je rozszerzyć „w górę”, czyli na specjalne lub firmowe. Gorzej jest z operacją odwrotną, czyli powrotem do konta podstawowego – osobistego.

Bank PayPal ma bardzo dobrze opracowany System Pomocy, gdzie warto zajrzeć w przypadku wątpliwości czy też pytań. Wszystko w języku polskim.

grudzień 2018
P W Ś C P S N
« sierpnia    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Ostatnie wpisy